Menu
Sepetiniz

Enerji Sektörü

Enerji Sektörü

Prodso Endüstriyel, ürün gamında bulunan küresel, plug, çek, kelebek, glob ve emniyet ve kontrol vanaları sayesinde enerji sektöründe Türkiye’nin önde gelen üreticilerine akışkan kontrolünün ve tesis emniyetinin sağlanması konusunda özel çözümler sunmaktadır. Ayrıca Doğalgaz kombine çevrim santralleri, Termik santraller ve jeotermal enerji tesislerinde birçok prosese sunduğu çözümler ve bakım&onarım&test hizmetleri  ile Prodso Endüstriyel, bu sektörde öncü firma olarak yer almaktadır.

Petro-Kimya Sektörü

Petro-kimya sektöründe kullanılan vanalar, bir projenin sağlıklı geliştirilip gerçekleştirilebilmesi hususunda hayati bir öneme sahiptirler. Güvenli bir fabrika ortamının geliştirilip korunması için sık çalışma gerektiren uygulamalarda akış geçişlerini istenilen hassasiyette optimize etmekte, basınç düşüşünü ve kavitastonu azaltmakta kullanılan kontrol vanaların petrokimya tesislerinde yoğun kullanım alanları mevcuttur. Prodso Endüstriyel bu konuda sektöre sadece kontrol vanaları ile değil, aynı zamanda emniyet vanaları ve on-off vanaları gibi geniş ürün portföyüyle kaliteli, kalıcı ve öncü çözümler sağlamaktadır.

Oil&Gas Sektörü

Güncelleniyor...

Kimya Sektörü

Prodso Endüstriyel  Petrol rafinerileri , petrol taşıma hatları , doğalgaz ,LPG ve LNG tesislerine geniş ürün gamı ile en basit uygulamadan en zor uygulamalara kadar alternatif ve katma değere sahip, kalıcı çözümler sunmaktadır.

Maden & Demir-Çelik Sektörü

Kimya sektörü, Prodso Endüstriyel’in yoğun şekilde çözüm sağladığı bir sektördür. Prodso Endüstriyel, müşterilerine bu alanda en kaliteli tedarikçi firmalardan sağladığı kontrol ve emniyet vanaları, patlama diski ve tank koruma ekipmanları ile farklı fazlardaki akışkanların kontrol ve emniyeti için en nitelikli çözümler sunmaktadır. Ayrıca agrasif kimyasallar için PFA/Teflon kaplı ürün gamı ve Tank Dip Vanaları ile özel çözümler mevcuttur.

Tekstil Sektörü

Kontrol vanaları, küresel vanalar, emniyet vanaları, Prodso Endüstriyel’in bu sektöre sağladığı vana tipleridir. Bunların yanında gerekli aktüatörler ve pozisyonerlerle birlikte Prodso Endüstriyel bu alanda müşterilerine gerekli çözümleri en kaliteli markalarıyla sunmaktadır.

Gıda Sektörü

Günümüzde gıda sektöründe faaliyet gösteren tesislerde farklı yoğunluk ve fazdaki akışkanların kontrolü için hijyenik tip özel sertifikalı (FDA, 3A) vanalar gerekmektedir. Prodso Endüstriyel bu sektörde müşterilerine talepleri doğrultusunda son derece kaliteli ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar, Prodso Endüstriyel’den temin ettikleri ürünler sayesinde uygulamadaki olası problemleri elemine ederek çalışmalarına katma değer eklemektedir.

Kağıt Sektörü

Geniş ürün gamında bulunan yüksek kesafetli hatlarda ihtiyaç duyulan V tip segmented Küresel Kontrol vanaları ve metal-metale sızdırmazlık sağalayan shut off vanaları ve hassas kontrol için kullanılan gramaj vanaları ile  Prodso Endüstriyel, Türkiye’de kağıt sektöründe faaliyet gösteren birçok firmaya talepleri doğrultusunda çözümler sunmaktadır.